Rádža Jóga – 1 a 2 díl na prvních 14 dní + rozcvičení

cviceni radza jogy vladimir bohmPřátelé, tak zde máme první tři videa s učitelem a se mnou pro cvičení Rádža Jógy. Kdo chcete začít cvičit, můžete se připojit.
Připomínám, že základem cvičení je kniha Rádža jóga od J.Donalda Wallterse z nakladatelství Fonátna. Tato videa pouze doplňují a vysvětlují můj a trenérův pohled na cviky. Pokud s námi chcete cvičit, kupte si zmíněnou knihu na www.fontana.ws, neboť rozsálý obsah knihy tato videa neduplikují ani nenahrazují.
PS: Jak Vám to jde? Tohle jsem udělal po týdnu 🙂


Uvedené sestavy cvičíme každý den po dobu 14dnů.

Úvod do cvičení a rozcvičení
Před každým cvičením je potřeba se rozcvičit. také zde vysvětluji jak budeme postupovat.

Instruktáž k cvikům první kapitole

Instruktáž k cvikům druhé kapitole

4 response on “Rádža Jóga – 1 a 2 díl na prvních 14 dní + rozcvičení

  1. Ahoj Vláďo,

    díky moc za videa, cvičím pravidelně a je to super 🙂 Mohl by ses prosím zeptat Michala, které jógové cviky by mohl doporučit pro napravení špatného držení těla způsobeného vysedáváním u počítače? (kulatá záda, předsunutá ramena, trochu hrbení se dopředu, předsunutá hlava atd.).

  2. Milý Vládo,

    Vaše stránky sleduji téměř každý den a vždy se těším, že mě zase něco nového překvapí a potěší.
    Vaše cviky, jako všechny ostatní kapitoly, jsou moc hezky provedené a pro všechny hodně poučné.
    Chtěla jsem se zeptat, jestli byste po ukončení jogy nemohl přiblížit základní cviky z Čchi-kung. Myslím tím 12 základních cviků harmonizační orgánové sestavy. Zatím jsem na ně narazila pouze v knihách a nejsem si jista, zdali bych sama byla schopná cviky kvalitně provádět. Přeji Vám hodně úspěchů. Jiřina