Pyramidy v Bosně jsou největší na světě – přepisují historii a vše co víme

bosenské pyramidyPřátelé, znáte tvrzení, že egyptské pyramidy jsou největší na světě, byly hrobky faraónů a stavěli je otroci? Na základě výzkumu Bosenských pyramid je jisté, že se přepisuje historie a vyvrací archeology po desetiletí tvrzené „pravdy“.
Sam Osmanagich PhD, od roku 2005 provádí výzkum Bosenských pyramid a jeho níže uvedené objevy potvrzují nezávislé teamy archeologů. Zúčastnil jsem se jeho přednášky v Brně a podělím se s Vámi o nejzajímavější fakta.

 

 

Věděli jste o pyramidách, že?
– Pyramidy nejsou jen v Egyptě a Mexiku, ale po celém světě.
– Na území Mexika je více než 100 000 pyramid, avšak pouze 1% z nich bylo odkryto.
– V Číně je okolo 250 pyramid, avšak tamní vláda provádí jejich „zalesňování“, aby nebyly vidět. Proč asi?
– V USA ve státě Ilinois je 200 pyramid.

Pyramidy v Bosně jsou největší na světě
Cheopsova pyramida v Egyptě měří úctyhodných 137,5 metrů, ale není největší pyramidou na světě jak se tvrdí. Pyramida Slunce v Bosně měří 220 metrů. Vzhledem k tomu, že je zakrytá přibližně 0,5 – 1 metrem nánosem hlíny, na kterém roste vegetace, není zatím možné změřit její přesnou výšku. Otazník visí zejména nad délkou stran, které se svažují do údolí. Dle p.Osmanagice, lze předpokládat délku těchto stran až 400 metrů.
Druhá Bosenská pyramida Měsíce měří 190 metrů. Nezávislé laboratoře ve světě pomocí rádio carbonového testování potvrdili minimální staří materiálu pyramid na 12 000 let. Některé organické nálezy na pyramidě například list, otestovali rovněž touto přesnou metodou, až na staří 25 000 let. Skutečné stáří pyramid může být ještě větší.
Třetí pyramida Dragon měří 90 metrů.

Pyramida Slunce vysílá na vrcholu signál – energii
Několik nezávislých měření odborníků z celého světa potvrdilo, že z vrcholu pyramidy vystupuje „energie“ v kruhu 4,5 metru – signál na kmitočtu 28 Khz. Je tedy pyramida zdrojem energie? Odkud se bere a co ji generuje? Jedná se o zdroj volné energie?Víte, že frekvence 28 Khz podporuje levitaci?

Desítky tajemství pyramid z Bosny
Sam Osmanagich zmínil desítky faktů a nesmírně zajímavých informací. Je velmi pravděpodobné, že průzkum v tamní oblasti je pouze začátkem nových objevů. Začátkem poznání desítek kilometrů a v různé hloubce vedených chodeb. Začátkem průzkumu vlastností stavebních materiálu, které jsou tvrdší než nám v současnosti známý nejtvrdší beton. Na začátku průzkumu dopadu pozitivních vlastností na zdraví člověka při pobytu pod pyramidou a mnoho dalšího.

Nelehká cesta objevitele a vize do přístích let
Sam Osmanagich a jeho team za téměř 10 let udělal obrovský kus práce nejen archeologické a poznávací, ale také práce na poli osvěty a změny paradigmatu účelu pyramid. Téměř celou dobu se potýkal s odmítnutím nových, pro historii převratných, ale zároveň historii měnících faktů, které archeologové a celé vlády po světě zcela odmítali. Všichni přeci ví, že pyramidy jsou v Egyptě a tam je stavěli faraoni. Jak říká: Sam Osmanagich „Téměř vše co nás učili o historii je špatně“.

Osobně vnímám, že nevadí to, že jsem žili v iluzi, či nepravdě. Je na čase otevřít se skutečnosti, ve všech směrech a to nejen historie ale i současnosti. Nedovolit aby lidská hloupost a i pohodlnost bránila ostatním poznat pravdu. Pravdu třeba o Bosenských pyramidách, jejích pochopení nás může…

Vize odkryti a vyčistění pyramidy Slunce. (v pravo dole současný stav)

cílem je zcela odkryt a prozkoumat bosenskou pyramidu slunce

Výkopové a čistící práce

vykopove prace

Ilustrativní kresba vyzařování pyramidy Slunce

bosenska pyramida vyzaruje energii

Fotka měření, jak ovlivňuje pyramida elektromagnetické pole země (auru)
Elektromagnetické pole je běžně souběžné, vodorovné s horizontem země, zde
je vidět jak pyramida vychyluje pole směrem na horu.

pyramida ovlivnujici elektromagneticke pole zeme - auru

Výzva – můžete se zapojit do průzkumu jako brigádník na 14 dní.

prijdte pomahat objevovat bosenské pyramidy jako dobrovolník

Kde se nachází pyramidy v Bosně?
Pyramidy najdete v městečku Visoko přibližně 30 KM od Sarajeva.

Pyramidy v České republice
Když jsem viděl satelitní snímky  pyramid v Bosně, napadla mě otázka: „Co když i v Čechách máme někde ukrytou pyramidu?“ Víte o nějakém kopci, který z dálky vypadá jako pyramida? napište mně!

V Čechách „zatím“ neodkrýváme žádnou pyramidu, avšak jednu „velkou“ nově otevřenou zde máme kousek od Kroměříže. Pyramida v Postoupkách slouží nejen k výzkumu pyramidální energie, ale hlavně se zaměřujeme na setkání lidí, pořádání seminářů a meditací. Více informací a na Vaší návštěvu se těšíme nejen zde na webu www.pyramidyvpostoupkach.cz

Záznam celé přednášky z Brna naleznete zde!

26 Replies to “Pyramidy v Bosně jsou největší na světě – přepisují historii a vše co víme”

 1. Tahle zpráva o pyramidách v Bosně je pěkně stará, už pár let. Kdo se zajímá o pyramidy, tak o tom dávno ví. Souhlasím s názorem, že největší pyramida je v Tibetu, je to Kailas.

  1. ako kailas piramida??? odkedy??? je to hora a ma len tvar piramidy…ked uz chces mudrovat tak si prv poriadne pozistuj….

 2. Dobrý den,
  v roce 2011 jsem po zhlédnutí jednoho dokumentu, kde byla i zmínka právě o těchto pyramidách, začal urputně hledat v mapách a myslím, že jednu tu máme, zkoumejte Blaník 😉

  1. … a Milešovsku a Sněžku. Na dnešní přednášce v kladenské vědecké knihovně „expert“ pyramidolog tvrdil mimo jiné, že na Karlštejně je šest pyramid.

 3. Všimněte si, že o „pyramidách“ v Bosně píšou jen samé takové ty pofidérní weby, které rády přejímají neověřené informace, aby ve čtenářích budily emoce. Když se na to podíváte, můžete si položit otázku, jaký blázen by stavěl pyramidu ve svahu? Pyramidy se vždy stavějí na rovných podložích a ne v kopcích nebo údolích. Myslím, že je daleho větší pravděpodobnost, že jde jen o skálu nebo kopec ve tvaru pyramidy. Taky je důležité z jakých úhlů oni to fotí. Ukážou vám ten správný úhel, který připomíná pyramidu, ale fotku z úhlu, která pyramidu nepřipomíná si nechaj pro sebe, protože nepodporuje jejich očekávání…

  1. nemůžete věřit googlu – každý přece vý, že obrázky a mapy na googlu zfalšovala NSA, aby nikdo nikdy pravdu o pyramidách neoběvil

   1. to je pravda, nejde věřit už ničemu, všude jsou lidé, kteří jsou proti nám spiknutí a něco zásadního tají. Díky bohu za náš vlastní zdravý rozum, který dokáže prohlédnout laciné triky NSA, CIA, FBI 😉

    1. Ekonomické dopady na Egypt by měl za následek zradikalizivání populace a invzaci celého středního východu do EU a USA. To stejné je i ropa.

     1. Údajně stavby pyramid zruinovaly Starou říši a byly příčinou jejího pádu.

  2. Petr veri teorii o hrobkach,teorii ktera snad vznikla v dobe kdy si lidi jeste mysleli ze zeme je placata.kopec Klic u Cvikova pripomina z urcitych uhlu pyramidu

  1. Hele Dušane a prohlédl jsi si ty fotky v tvém odkazu, vždyť je to tak nějak evidentní ne.. No jo no slepému kolo neukážeš..

 4. reaguji na pana Petra.Myslim,ze clovek musi umet hledat a cist v tech spravnych stran kach.Navstivili jsme pyramidy pred 4.roky a to jsme o nich vedeli uz 2 roky predem.Chce to jen verit a vydat se.Bylo to neco nac vzpominam nejradeji ze vseho co jsem kdy videla.Bylo to dech berouci.Doporucuji

 5. Zdravim,
  na youtube je krasny nekolikadilny serial v cestine nejen o pyramidach, jejich opravdovem ucelu – Okem Boha Hora. Doporucuju shlednout!

 6. Dušan Slačka přesně tuto kritizaci jsem četl už na mnoha stránkach s bosenskými pyramidami. Nepřipadá vám to zajímavé???

 7. H. Blochové na téma pyramidy na Znojemsku pořádala seminář. Její knihu jsem zatím nečetla, protože je rozebraná a už se na ní těším. A oblasti, kde jsou pyramidy, jsou po celé republice, stačí se je naučit vnímat. AnnaBa

 8. Osobne som na týchto pyramídach bol najprv som tomu neveril. Ale je to skutočne tak. Pyramídy su vytvorene z prefabrikovaných betonových blokov, beton bol testovaný a vykazuje vlastnosti, ktoré nieje možne so sučasnou technologiou vyrobiť. Keby som to nevidel na vlastne oči tak by som neveril. Bohužial je snaha aby tento objav nebol zverejnený.Kdo neverí chodte sa pozrieť! stojí to zato.

  1. Já jsem byla ve Visoko,a chystám se tam znovu,protože tato záhada mi nedá spát.Ale viděla jsem i jinde v dinárském pohoří kopce ve tvaru piramidy.
   Ve Visoko se byl objeven i tunel Ravne.
   Na úpatí piramidy Sunca probíhá výzkum a doposud skrývka porostu odhalila obrovské kamenné megality.Je možné ,že tyto piramidy jsou dílem jak člověka ,tak přírody.
   Ale archeologie vždy byla a bude zaměstnáním lidí, kteří mají jistotu náměsíčníka.A bez takovýchto by nebylo objeveno zhola nic.

 9. Dobrý den.
  Včera 26.12.2015 jsem v TV. poprvé viděl pyramidy v Bosně a nemohl tomu uvěřit. Asi je toho více co ještě nevíme. Vzpoměl jsem si na Růžovský vrch u Děčína. To už by ale asi bylo příliš silné kafe. Ono při pohledu na Pravčickou bránu a i jiné kamenné útvary v tom kraji vzniká pochybnost zda toto mohla vytvořit sama příroda. V.

 10. Na pyramidách jsme byly již před mnoha, mnoha lety, je to hodně staré….. Je to opravdu tak, jak se píše, kdo nevěří, ať tam běží 😀 Pyramidy jsou stále aktivní, alespoň ta jedna kterou jsem „testoval“, stále vysílá „zprávy“, má co do činění z mimozemšťany. Dokonce se mi podařilo vyfotit miniaturní UFO! Které jsem zjistil že je na fotce, až při prohlížení fotek v PC.

 11. Stavba bosenských pyramid by vyžadovala obrovské úsilí, pracovní i organizační. Všechny nepopiratelně umělé pyramidy jsou v rovině. Proč by je stavěli v horách? Jaký měly účel? Proč nebyla nalezena sídliště a pohřebiště stavitelů pyramid. Domnívám se, že u tunelů jde spíše o pozůstatky staré důlní činnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *