Příběh vyléčení poruch imunity díky živé stravě

Žádné setkání není náhodné a to potvrzuje i mé seznámení s Kačkou. Kačka dříve trpěla poruchy imunitního systému. Nyní se vše rapidně zlepšuje po přechodu na stravování se živou stravou. Poslechněte si příběh, který je nejen velmi inspirativní, ale je v něm i poselství.

Kačka spolupracuje se svým lékařem, které ji naslouchá, respektuje její cestu a pomáhá ji z profesionálního lékařského hlediska tuto změnu stravy a omezení léčby prášky řídit.

Děkuji Kačce za sdílení příběhu a jsem rád za takové úžasné lékaře, kteří respektují a pomáhají i v alternativním přístupu. Myslím, že právě propojení světů profesionální lékařské péče a alternativní léčby či stravování, nám všem může přinést to nejlepší. Žádný směr neodsuzujme, respektujeme v úctě obě možnosti a vezměme si z nich to nejlepší pro naše zdraví.


1 Reply to “Příběh vyléčení poruch imunity díky živé stravě”

  1. Milý Vláďo,
    již delší dobu mě zajímají tvá videa- živá strava, pobyt ve tmě. S manželem Radkem chceme jít do tmy- láká nás(hlavně mě) na začátek na zkoušku tří denní pobyt ve tmě pro dva a pak bychom chtěli jít na sedmidenní pobyt každý sám za sebe.
    Přeji krásný den- Majka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *