Příběh vyléčení DNY díky živé stravě

Živá strava Vás může vyléčit z nemoci… To je úžasná informace, ale jak takovou změnu stravy vydržet, když třeba nemá někdo pevné odhodlání? Muže Vás inspirovat příběh Jonáše, který „Přechod na živou stravu“ podstoupil nejen v rámci léčby DNY, ale i jako sázku s přítelkyní, zda to vydrží.

Jonáš nejen že vyhrál asi hodně důležitou sázku, ale hlavně se za 3 měsíce vyléčil z DNY. Děkuji Jonáši za sdílení tvého příběhu a inspiraci pro ostatní.


1 Reply to “Příběh vyléčení DNY díky živé stravě”

  1. zdravim vas p.bohm z ontaria , tak jsem se dival- sledoval videa goscha sdruzeni//igor chaun// a vase vystoupeni = sex-energie , ja sleduji goscha videa uz asi rok .moc se mi to libi , az budu v cechach nastalo , uz je mi 60 , tak tu chci skoncit ,a na obrazovce se objevila vase website . vladimirbohm.cz , a to me prekvapilo , = zeleninove stavy = fruit&vegetable juices . ja hledal emajlovou adresu , chtel bych vam poslat videa , americy = qigong – jedno jsem prelozil do cestiny , znate amer. = pan jay kordich ,- napiste na http://www.google.cz – //jay kordich juices – you tube// , ten zacal prodavat juicers = odstavovace asi rok 1958 , ted je uz v duchodu , asi v 80 ?ja jsem ho videl , to uz je davno , mel porad v televizi- americky channel . to uz je nejakych 15let. sel do duchodu , letos je mu asi 91 let. prodal pres million knih o juicing .ja prelozil jedno video , jeho = juicing green cabbage and carrot , zeleny hlavkovy zeli a mrkev = to leci zaludecni vredy .az budu v cechach , tak s taky budu chtit udelat website -blog . sbiram informace o alternativni medicine , leceni rakoviny . a http://www.norwalkjuicers.com moje adresa pavelbpavel@entrum.cz , nebo balvinpavel@hotmail.com a videl jsem -vase website – napojeni na prodej tech odstavovacu = omega8004 a omega 8006 jsou presne stejne krome barvy , 8004 je bily , 8006 je jako pochromovany. ja si zacal delat juices loni v listopadu . to je nejlepsi pro zdravi , asi nic lepsiho neni. mejte se, p.bohm , pavelb…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *