Povídání s Petrem, žijícím z prány o breathariánství a životě

Přátelé, mám obrovskou radost, že Vám mohu představit Petra. Petr žije více než půl roku z prány. To znamená, místo konzumace jídla příjímá pouze energii z vesmíru. Jsem moc rád, že máme zde v ČeskoSlovensku jednoho z nás, který je již breathariánem a naše zraky mohou směřovat do vlastních řad a nemusíme sledovat jen příběhy brethariánů ze zahraničí.
Děkuji moc Petrovi za sdílení jeho cesty k pránické výživě a inspiraci pro nás všechny, že to opravdu lze!

PS: Umíte někdo udělat script rozhovoru pro titulky youtube videa? Pokud ano a chtěli by jste pomoc šířit dobrou věc – toto video, napište mi prosim. Kamarád ho chce přeložit do angličtiny a bulharštiny, nic méně je třeba udělat český script našeho rozhovoru. Děkuji za pomoc.


4 Replies to “Povídání s Petrem, žijícím z prány o breathariánství a životě”

  1. Vladimíre, z celého srdce děkuji, že toto pro nás děláte. Za mě osobně je zásadní ta intuice, díky ní jsem před časem také pochopila, že se nemám o něco snažit, že se jednou prostě probudím a „ono“ to tam bude – a teď vidím živý důkaz, Petra, kterému se to už událo:) Krásné..

    Přeji Vám mnoho zvídavých a rozvíjejících se čtenářů i v tomto roce.

  2. Podle mě tito lidé ostatní nehorázně matou. Vypadá to, že nejedí X mesíců nebo let, přitom, aby někomu byl udělen pomyslný titul breatharián, tak mu stačí aby si dal 20denní hladovku – a co dělá potom už je jedno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *