Jak se stát blogerem? Otevří srdce a řekni všem kdo jsi a co děláš…

Přátelé, pozval mě Samuel Hornek, který se věnuje natáčení videí o lidech působících na internetu, abych sdílel svůj příběh jak a proč jsem se stal blogerem.


Mohu Vám prozradit, že blogování mě hodně pomohlo v mém osobním růstu a jsem mu hlavně nesmírně vděčný, protože jsem díky němu získal jednu z nejcennějších hodnot co mám a tou jste VY, kteří blog čtete, sdílíte a komunikujete se mnou navzájem. Děkuji Vám všem čtenářům, moc si Vás vážím a jsem vděčný, že Vás mám.
Doporučuji všem otevřít srdce, začít sdílet a blogovat, odměna je zato úžasná… více se dozvíte ve videu.

1 Reply to “Jak se stát blogerem? Otevří srdce a řekni všem kdo jsi a co děláš…”

  1. Ne, nemám žádná cestovatelská, umělecká či poetická vyprávění. Už pátý rok prožívám, co to obnáší, stát se středem zájmu neúnavného a ničeho se neštícího blogera-stalkera. Kdo nezažil – neuvěří. Takový „nečlověk“ Vám změní život od základů, nebudete spát, přemýšlet nad ničím jiným než nad tím, jak tu ohavnost ukončit, zlikvidovat, vrátit se k dřívějším,mnou uznávaným životním hodnotám, objevování dalších, prostě řečeno: žít jako normální člověk. Netoužím po slávě, chtěla bych jen ukázat, jak se nedovoláte účinné pomoci, a zbytek života nechtíc „darujete“ řešení něčeho, co je následkem neúspěšných životních pracovních ambicí toho, kdo nějaký čas „mohl všechno.“
    Poradíte mi? Nebude to moje první psaní, ale dřív jsem zpracovávala svoje životní memoáry, jimiž byl život přímo prošpikován. Ale do startu stát se blogařkou potřebuji podat pomocnou ruku. Najdu ji? Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *