Duchovní práce se šamanem, tabákem a Ayuhaskou – část 4. Ayuhaska

Další den jsem opět odpočíval. Bylo mně už dobře a byl jsem hlavně rád, že jsem si odpočinul a nedal si znovu tabáček.
Den rychle uběhl a očekávaná ceremonie s Ayuhaskou se blížila. To jsem pořád ani zdaleka netušil, co mě ještě čeká.

Byl jsem poučen, že:
– Mohu ztratit orientaci v prostoru. V tom případě si mám požádat o pomoc.
– Ve chvíli, kdy budou chodit obrazy a vize, se mám ptát proč vidím, co vidím, a hledat další odpovědi, jít hlouběji.
– Snažit se neusnout první tři hodiny. Vše bych zaspal a nemuselo by mně být dobře na druhý den.
– Pokud se objeví strach, či špatná vize, fouknout před sebe a ona zmizí.

Ceremonie s Ayuhaskou
A je to zde! Dlouho očekávaný moment konečně nastal. Klečím před šamanem a dostávám malou mísečku s Ayuhaskou. Děkuji, nacítím se na ni a s úctou, pokorou a bez jakýchkoliv očekávání polykám první doušky medicíny. Je hořká i sladká zároveň, hodně hustá, skoro jako sirup. Dopíjím mísečku až do dna a odcházím si pomalu sednout na postel. Začínám doporučenou meditaci s praktikováním hlubokého a vědomého nádechu…

Prvních 30 minut
Sedím na posteli, odpočívám a cítím se v pohodě. Vnímám, jak se usmívám a mám ze všeho radost. Přestávám zhluboka dýchat a soustředit se na meditaci. Jen tak sedím a užívám si, že jsem.
Mám zavřené oči a postupně začínám vidět zřetelně modré obláčky kolem sebe. Najednou se mění v moře, pak zase v louku…

Je to tady:)
Cítím, jak se pořád usmívám a v duchu si říkám: „To je síla co vidím“. Vzpomenu si na les a vidím les. Vzpomenu si na nebe a vidím nebe. Přijde mi myšlenka, že v nebi lítají letadla a hned jedno vidím. V tom mi to dochází! Já jsem schopen ovládat to, co vidím, myšlenkami! Je to tak, zkouším přepínat obrazy a funguje to naprosto úžasně a přesně.
Představte si, že sedíte v 3D kině a myšlenkou měníte to, co vidíte. Odezva je naprosto okamžitá, kvalita úžasná. Ztrácím pojem o čase, nevím jak dlouho si už takto lítám a přepínám vizualizace. Cítím, jak to vše zesiluje a já nestíhám zpracovávat, tedy chápat to co vidím. Na těle vnímám silné vibrace a mravenčení. Je mi skvěle, ale je toho hodně.
Chce se mi na záchod. Zkouším se pohnout a zjišťuji, že vnímání reality je úplně mimo. Nemohu se orientovat ani na posteli. Volám si o pomoc, ať se mnou jde někdo na záchod. Přichází kamarád, objímá mě a odvádí. Jsem naprosto dezorientován. Dveře a stěny, co vidím, neexistují. Jdeme pro mě známou krátkou chodbou, ale nejsem schopen rozpoznat, kde jsem. Cítím se  docela vyděšený a poprvé mě přepadá strach. Ten se hned jako vše vizualizuje a tak zkouším před sebe fouknout. Fouknu a strach je pryč. Uff, ještě že tak. Musím foukat stále častěji. Necítím se pohodlně a strach se vrací…

Nestíhám zpracovávat to, co vidím
Cesta na záchod a zpět se stala nelehkým dobrodružstvím. Zjišťuji, že se v prostoru naprosto neorientuji, objevily se další strachy z tohoto stavu. Raději je pořád rozfoukávám, naštěstí to funguje. Ovládání těla je čím dál tím horší. Nemohu si dát ani polštář pod hlavu, ztrácím se už úplně. Ještě že tu jsou kamarádi, kteří se o mě starají.
Ulehám na postel a vnímám úlevu. Hlavně ať nemusím zase na záchod. Ležím a vychutnávám si krásné obrazce. Jsou tak informačně plné, že je nestíhám zpracovat. Jsem vděčný za to, že ležím a nepokouším se vůbec o nic. Jen si to užívám a vychutnávám to, co vidím. Dostavuje se klid, na tváři mám úsměv a vlastně už vůbec nic nechci, ani vidět či zažít… cítím, jak je odpojena mysl a já jen jsem… a z toho mám radost… Vidím pořád krásné obrazce a slyším úžasné ticho kolem sebe… je mi krásně… jsem vděčný a otevřený…
Za blíže neurčitou dobu usínám.

Ráno
Trošku se mi motá hlava, ale v pohodě. Cítím se unaveně a šťastně. Těším se domů… Loučím se Šamanem, sdílíme spolu a říká mi pár upřesnění, co zjistil na druhé energetické očistě, kterou jsem podstoupil při pití Ayuhasky.

Poděkování a uvědomění
Děkuji. Děkuji šamanovi, Ayuhasce, kamarádům za podporu a starání se. Jsem moc vděčný za vše, co jsem zažil. Jedno pití Ayuhasky je začátek cesty. Liána začíná připravovat člověka na jeho cestu a léčit, to co je třeba. Opět jsem si uvědomil, jaké mám štěstí být zde na planetě zemi. Jaké máme dary k dispozici a jaká poznání se nám zde všem dostávají. Děkuji s láskou, úctou a pokorou k tomuto poznání, kterého jsem se mohl účastnit.

Poděkování Vám, čtenářům a přátelům blogu, za vzájemné sdílení
Děkuji Vám, čtenářům tohoto blogu a kamarádům, za Vaše reakce a společné sdílení názorů a zkušeností. V průběhů výše popisovaných událostí, jsem se několikrát přistihl jak si říkám: „Tak tohle napíšu přátelům na blog, to jsem zvědav, co na to řeknou…“ Vedl jsem a vedu s Vámi podvědomě diskuzi o tom, co zažívám a co společně sdílíme.
Psaní pro Vás mě moc naplňuje a mám obrovskou radost z toho, že Vás třeba něco inspiruje, či se k něčemu vyjadřujete. Vlastně tu spolu takto pracujeme společně na zlepšení sebe samých a tím i na zlepšení všeho okolo nás.
Stáváte se mojí součástí… děkuji za to, že jste v mé a vzájemné blízkosti… mám vás všechny moc rád.

Kontakt
Kontakt na přátele, kteří Vám možná mohou zprostředkovat ceremonii, ať již s tabákem či Ayuhaskou je: rostlinysily@gmail.com
Co Vám sdělí, a zda Vám odpoví, je už na nich. Pokud máte zájem, můžete jim napsat. Odkažte se na mě, či na tento blog, ať ví odkud máte kontakt.

Díl 1 – medicínský kruh zde     Díl 2 – tabáček zde     Díl 3 – očista zde

4 odpovědi na “Duchovní práce se šamanem, tabákem a Ayuhaskou – část 4. Ayuhaska”

 1. :)) napojuji se při meditacích na podobnou vlnu, bez liány a všech těch dramatických nepříjemností a zadarmo…
  Když si třeba na vyhlídce Poledník dáme sraz, seznám tě s vesmírem*

  1. Nevím,jestli tvá výzva ješzě platí.
   Nicméně chtěl bych od tebe aby si mne seznámil s prožitky .
   Díky Jar.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *