Duchovní práce se šamanem, tabákem a Ayuhaskou – část 3. Očista

 Večer se nezadržitelně blížil a mně nebylo pořád dobře. Sice ne už na umření jako celý den, ale byl jsem hodně vyčerpaný. Skoro pořád jsem spal a neúčastnil se ani odpoledního programu.
Jak se setmělo, tak se mi ulevilo a mohl jsem už normálně chodit, dokonce sníst i první jídlo – jablko. Všichni se těšili opět na večerní ceremonii s tabáčkem a doporučovali, ať opět piju tabáček, že se mi udělá lépe.

Byl jsem hodně na vážkách, zda si ho dát či nikoliv. Přátelé vytvořili úžasnou energii a přítomnost šamana také povzbuzovala. Srdce a vnitřní intuice říkala: „nepít tabáček“, ale ego ho chtělo. Úplně jsem slyšel ten vnitřní hlas ega, jak mi říkal: „Jel jsi stovky kilometrů, tak jsi to všechno moc chtěl, nebuď měkkej a vydrž to, lupni ho 🙂 Nebudu Vás napinat, poslechl jsem srdce. Tabáček jsem si nedal, ale nechal jsem si udělat od šamana energetickou očistu.

Jak probíhá energetická očista od šamana?
Šaman si dal Ayuhasku aby mohl léčit, vyčistit moji auru a napojit se na energii mého těla. Dřepl jsem si před šamana a on začal zpívat a ovívat mě pomocí vějíře z ptačích per. Bylo to velmi příjemné. Cítil jsem energetizující vibrace v těle. Na konci rituálu mě pevně chytl za hlavu a já cítil, jak mi dýchá do vlasů. Bylo mi vysvětleno, že po vyčistění aury šaman cestuje do jiných dimenzí, aby získal pro mě vhodnou energii. Následně ji vezme a doplní do aury pomocí sedmé čakry. Tím se celý cca dvaceti minutový rituál dokončil.

Informace od šamana o mně pro mě
Na druhý den probíhalo sdílení. O tom, že se na mě šaman večer při očistě napojil, či to nazvěme, že do mě viděl, jsem po pár minutách jeho povídání neměl nejmenší pochybnosti. Co vše mi řekl:
To, co je zeleně, mi řekl šaman a to, co je kurzívou, je můj komentář k dané informaci.

 • Máš v sobě hodně toxinů. Doporučuji Ti šamanskou detoxikační kůru z kopřiv a větviček z třešně.
   Tato informace mě docela zaskočila. Myslel jsem si, že po téměř roku a půl půstování a půl roce na syrové stravě, mám tohle již vyřešeno… těžko říct, asi má pravdu, nechtěl bych vědět, co by mi řekl před pár lety 🙂
 • Máš před sebou ještě velkou světelnou cestu a máš dobrý záměr.
  Huráá, to mám radost 🙂
  Dlouhá světelná cesta znamená dlouhý život. Dobrý záměr je mé poslání. Chci pomáhat lidem na jejich cestě, ať již duchovní či ke zdravému životnímu stylu. To mě zahřálo u srdce…
 • Musíš opatrně a pomalu pročistit své kořeny.
  Kořeny mínil moji rodinu. To je mi jasné. Tam s vyjimkou mého úžasného syna Vláďu, je hluboké nepochopení a odsouzení mé činnosti. Takže to musím být já, kdo tam aktivuje světlo a vše pročistí. To je v pohodě, to zvládnu.
 • Musíš se více propojit s energiemi a elementy, do budoucna nebudeš brát moc energii z jídla.
  Uff, to byla pecka, to mně docela zatrnulo. Aniž jsem o brethariánství s šamanem mluvil, tohle jsem od něj slyšel… Napojení na elementy myslel vodu, oheň, vzduch, zemi a také přírodu a stromy. Brethariánství jsem teď nechal být, do doby až ke mně samo přijde a nic se na tom nemění. Napojení k přírodě cítím čím dál silněji, takže na tom budu určitě pracovat.
 • Máš silnou mysl, poslouchej hlavně své srdce.
  Jo jo, to vím. Rok na tom intenzivně pracuji.

 

Čtvrtý díl – Ayuhaska zde První díl – medicínský kruh zde Druhý díl – tabáček zde

Jedna odpověď na “Duchovní práce se šamanem, tabákem a Ayuhaskou – část 3. Očista”

 1. … nejdříve tě přiotráví, a pak oznámí, že jsi plný toxinů…. není šaman, jako šaman….*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *