Silnější energie při cvičení Pěti Tibeťanů

Je to již přibližně pět měsíců, kdy každý den cvičím sestavu Pět Tibeťanů. V kombinaci se změnou stravy cítím podstatné zlepšení jak fyzického, tak i psychického stavu.
Venku se udělalo konečně pěkně, tak cvičím  sestavu přímo v přírodě při východu slunce. Oproti cvičení doma, to je obrovský energetický rozdíl v příjmu energie.

Rozdíl mezi cvičením v přírodě a doma
V zimním období  nebyla jiná možnost, než cvičit doma. Po pár měsících jsem se dostal do velmi příjemného stavu, kdy mě tělo ráno „nechce pustit“ dělat cokoliv jiného, než začít cvičit. Na Pěti Tibeťanech je skvělé to, že celou sestavu mám odcvičenou za cca 20 – 30 minut a prakticky mimo podložky nic nepotřebuji.

Minulý týden při východu slunce jsem vzal podložku a šel bosky cvičit ven. Procházka mokrou trávou s ranní rosou byla velmi osvěžující. Síla přírody, spojení se zemí a vycházejícím sluncem byla tak velká, že jsem cítil, jak mnou prostupuje energie a chvilkama se mi i motala hlava, že jsem musel cvičení zpomalit nebo si dát pauzu.
Pokud cvičíte, určitě doporučuji vyzkoušet cvičení v přírodě. Bosky a při vycházejícím nebo zapadajícím slunci.

Jak mi pomohlo pravidelné cvičení Pěti Tibeťanů po pěti měsících?
Fyzicky se cítím podstatně lépe. V minulosti mně často bolely záda, což úplně odeznělo. Celkově se mi zlepšila ohebnost těla. Dříve jsem při předklonu nedal ani špičky prstů na zem. Dnes už položím skoro celé dlaně. Cvičení v kombinaci se syrovou stravou a půstováním má za následek, že mně už vůbec nebolí hlava. V minulosti jsem měl bolesti téměř každý druhý den. Změna životního stylu a posílení všech tří základních elementů v životě mě posunuje ve všech směrech. Cítím se lépe a šťastněji 🙂  Článek o vyváženosti a rozvoji sebe sama naleznete zde.

2 Replies to “Silnější energie při cvičení Pěti Tibeťanů”

  1. Dobry den .Zahledl jsem otazku jestli se da s kloubyt 5 tibetanu s pozdravem slunce ,kazda sestava ma svuj cil bud stejny nebo podobny cil muj ucitel mi vzdy rika nedelej z toho gulas doporucuji si zacvicit 5 tibetanu dejte mezitim 30 az 60 min. pauzu a potom cvicte pozdrav slunce .u 6cviku koruni techniky RIT mne jeste naucil jak si nejdrive pootevrit 3 zamky tyto takzvane zamky zabezpeci aby se predcasne neuvolnila energie kundalini jak vseci vite pokud nemate rozvinute cakry neni dobre cvicit tuto koruni techniku RIT. Proto 5 tibetanu ten zaklad se cvici 3 az 5 mesicu bez ritu a potom se muze cvicit 6 technika RIT potom je to fakt super no uz jsem toho napovidal moc preji hezky den Marian

  2. Jo jeste jsem zapomnel 5 tibetanu a pozdrav slunce maji stejni energeticky aspekt a tez pri obou ruznych cvicich protahujete miridiany energeticke kanali ale porad si stojim zatim nejdriv si zacvicit jedno potom pauzu a potom druhy cviceni .Marian

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *