Můj sen, vize MÍSTO V SRDCI

Misto v srdici male srdíckoPro vysvětlení vize Místa v srdci se vrátím do minulosti ke svému pobytu ve tmě. Třetí den, když jsem ve tmě odpočíval  a přemýšlel nad svým životem, co dělám a co plánuji, dostal jsem vizi… Podělím se nyní o ni s Vámi, protože už ji převádím každodení práci od roku 2014 do reality a pokud budete chtít, dotkne se i Vás…

Ve tmě byla spoustu času přemýšlet o své životní cestě. Nikým a ničím nerušen jsem hledal odpovědi na otázky, kam dál v životě, co mám dělat a jak žít. Procítil jsem, že opravdu chci žít pouze tím, co mě naplňuje a baví.  Je to moje cesta za poznáním, komunikace s lidmi, předávání zkušeností a sdílení přítomnosti. 

Přišla myšlenka, vize na to jak žít to co dělám a sdílet to s přáteli a lidmi, kteří se zajímají o stejné hodnoty a hledají rovněž jako já duchovní cestu v materiálním světě.

Začalo tedy postupné budování Místa v srdci, které je místem setkání pro lidí za účelem duchovního vývoje. Realizují se zde setkání, meditace, přednášky, pobyty ve tmě, léčebné pobyty v pyramidě, cvičení, zkrátka vše co podpoří náš duchovní rozvoj a vztahy mezi lidmi.

vize Misto v srdci

Pokud vás zaujala vize Místa v srdci, či se chcete potkat osobně a pomoc s budováním, více informací naleznete zde na www.Mistovsrdci.cz

 

 

 

 

 

14 Replies to “Můj sen, vize MÍSTO V SRDCI”

 1. Nádherný nápad a hned mi můj mozek připomenul, co jsem četla ohledně vody – že se dá nabíjet a stát se léčivou už jenom tím jakým způsobem přitéká do vodovodu – nejsem si úplně jistá, ale myslím, že jsem o tom četla v knize Nebezpečné plísně kolem nás. Sice píši neúplně informace, ale měla jsem úplně vnitřní nutkání se o to podělit. 🙂 Knihu teď bohužel u sebe nemám, tak to nemohu upřesnit.

 2. Tak to je něco! Totálně nádherné.Ze srdce si přeji, aby na naší krásné modré planetě byly jen takové projekty a lidičky jako ty.

 3. Vladimíre ahojky,
  už se chystám napsat delší dobu, ale teď musím.!! Vidím tvoji vizi a je to nádhera. Rád bych byl s Tebou na stejné lodi. Myšleno tak, že jsme (obecně) krásní lidé ve své jedinečnosti. Ale dokonalejší je sdílet. A Tvé myšlenky, činy bych rád spojil se svými a potom dál a dál a dál ke všem (nebo co nejvíce) lidem… S Láskou a úctou zdraví
  masér Honza Vencovský

 4. Ze srdce gratuluji! Často se vracím na Vaše stránky, je na nich hromada výborných informací! Videozáznamy jsou též super, hodně lidem jsem rozeslala odkazy!

 5. Krásná představa. Je skvělé, že tak rychle přecházíte k realizaci. Taky ráda pomůžu když to půjde. 🙂

 6. Ahoj Vláďo,
  rád bych taky s něčím pomohl. Tohle místo si to zaslouží. Rád maluju, tvořím mozajky a jiné věci co by se mohli návštěvníkům hodit-líbit. Nedělí si nejsem jistý ale moc rád něčím přispěju.
  Držím palce 🙂
  j

  1. Děkuji za nabídku, až budeme tvořit něco v tomto směru, ,moc rád využiji tvoji nabídku. Teď je to spíše taková lesnická práce, jen čištění pozemku a káceni náletu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *