Měníme přístup k životu v roce 2013? Jak to vnímáte Vy?

Každý den přijdu do styku se spoustou lidí zejména díky tomuto blogu a Facebooku. Vnímám, jak každým dnem vzrůstá počet lidí, kteří mění svůj život. Cítím silnou energii a změnu jak lidé chtějí opustit současný systém Matrixu a žít šťastnější život. (co vnímám jako systém Matrix najdete zde)
Co se mění:

Jídlo
Chodí mí spousta zpráv tohoto krásného znění: „dal jsem se na vegetariánství“, nebo „přecházím na syrovou stravu“. Je úžasné, že si lidé začínají opravdu uvědomovat, jak je důležité to, co jí. Nejde o to být in na syrové stravě, ale jde o to cítít to a začít měnit pozvolna nezdravou výživu za zdravou.

Zdraví
Alternativní medicína, nebo práce s energií už pomalu přestává být zakázaným pojmem. Dokonce i lékaři dnes opatrně začínají mluvit o pojmu celostní medicína, alternativa k léčbě atd. Začínáme chápat, že léčení není sednout si do čekárny u lékaře a čekat na prášky, ale že je to o tom hlavně začít zdravě žít.

Práce
Generace dnešních dnešních padesátníků většinou měla za cíl dočkat se důchodu a v něm si konečně začít uživat života:). Potkávám spoustu lidí, která práce sice nebaví, ale jsou rozhodnuti i za cenu nejistoty jít za svým srdcem a dělat to co jim přináší radost. Není rozhodně lehké ukončit zaměstnání, které sice nepřináší radost ale přináši rádoby stabilní příjem a skočit do nejistot dělání toho co člověka baví, avšak neví zda se tím zaopatří. Myslím, že tohle je největší výzva, které nás všechny čeká. Na jedné straně „musíme“ platit nájmy a daně měsíčně, ale na druhé straně při takovém skoku do neznáma nemáme jistotu, že si vyděláme alespoň na matrixové poplatky a daně.
Važím si všech lidí a upřímně držím palce, ať vyjde snaha každému jít za svým snem a opustit práci či situaci, kterou nemá rád a nepřináší radost do života.
Nezapomeňme, že v této úžasné božské hře nazvané život, se máme bavit a radovat, ne trpět a dělat to co nechceme kvůli penězům.

Systém a bydlení
Spousta lidí se dnes začíná zajímat o bydlení mimo města či satelity. Stavějí se první nezávislé domy, které si vyrábějí elektřinu a zpracovávají vodu. Lidé budují nové osady, které staví na principu sousedské soudržnosti a stejných zájmech. Je to úžasný pokrok, začínáme chápat, že městská anonymita a odcizení ve vztazích nám nepřináší naplnění.

Duchovní cesta
Materiální svět a krátkodobé požitky nejsou tím důvodem proč jsme tu. Máme být zde a všechny materiální věci využivát, nikoliv jejich získání podřídit život. Lidé se začínají zajímat o duchovní rozvoj a probouzet v sobě božství, které jsme v sobě pořád měli, jen jsme si ho neuvědomovali. Nyní se vydáváme znovu na cestu poznání.

Mám velkou radost z lidí a změn, které přicházejí. Cítím, že si začínáme uvědomovat, že můžeme žít šťastně a není důvod aby nám něco, někdo a hlavně ne my sami bránili v naší cestě za štěstím. Držím Vám a nám všem palce na této cestě!

PS: Jaké změny vnímáte u Vás či u druhých Vy? Popisuji zde úzkou skupinku lidí, či to vnímáte jako globálnější změny? Podělte se v komentářích…

1 Reply to “Měníme přístup k životu v roce 2013? Jak to vnímáte Vy?”

  1. Vladimíre a milí lidé, patřím už do generace padesátníků, je zázračná doba probouzejících se lidí, jsem šťastná že jsem se toho dožila a mohu být ještě součástí těchto úžasných změn a krásných, kreativních lidí, kteří se přestali bát. Buduje se „Nový Svět“ pro naše děti a vnoučata, to je nádhera…..Děkuji všem lidem co se rozhodli touto cestou jít , děkuji že jste… <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *