Svět vstupuje do 5 dimenze – ať věříme nebo ne, zamysleme se nad svým chováním…

  Našel jsem velmi zajímavé video o přechodu světa do další dimenze. Nechci teď rozebírat co se stane či nestane, ale zaujala mne myšlenka rozdělení lídí dle chování. Tohle je věc, kterou by jsme si měli uvědomit všichni, jak svým chováním a přístupem k situacím utváříme nejen svoji ale i realitu ostatních. Autorka ve videu vysvětluje vytvoření světů pro dva typy lidi.
První svět bude určen pro lidi co žijí v neustále negativitě, ti budou ponecháni zde v tomto světě s veškerou vytvořenou negaci. Uvědomělí lidé, kteří žijí nebo se snaží žít v pozitivním vztahu ke všemu s lásku, budou přemístěni na nový svět.
Zdá se vám to být uhozené? to klidně může, nic méně podstata mého příspěvku je v tom, že by se lidé měli snažit žít pozitivně a v lásce, nikoliv v negaci. Ať již nastanou jakékoliv změny, pozitivní přístup vám zvýší vibrace v těle a budete se cítít lépe jak po psychické, tak i fyzické stránce.
Jak víte, provozuji AuraCentrum.cz, kde fotíme nejen auru a čakry, ale provádíme i další měřeni. Jedno z nich je zaměřeno na měření úrovení vibrací člověka.  Mohu vám prozradit, že po desítkách měření už poznám člověka než ho změřím, zda je negativní či pozitivní a jak smýšlí. To se odráží v jeho vibracích a v jeho spokojenosti s životem. Nejnižší vibrace jsem naměřil u nešťastného člověka fixovaného na materiálno cca 400 000. Nejvyšší vibrace u člověka žijícího duchovním životem cca 1 100 000. Závěr tedy zní, ať věříte či nevěříte v nadcházející změny, žijme uvědoměle v pozitivním vztahu a s láskou ke všemu, bude nám všem lépe, souhlasíte?

3 Replies to “Svět vstupuje do 5 dimenze – ať věříme nebo ne, zamysleme se nad svým chováním…”

  1. Lidi, lidi, copak nechápete, že všechny tyhe esoterické nesmysly a propagace lásky jsou tady kvůli tomu, že nás je na zemi přemnoženo? Prostě se jedná pouze o zoufalství, konání z nutnosti. Zdroje byly a vždy budou omezené a je velký rozdíl jestli se obrazně řečeno o jeden rohlík dělí 2 lidé nebo 30. Těch 30 potom nastartuje mezi sebou určité regule a filosofii aby jich na jednom rohlíku vydrželo co nejvíc co nejdéle. Kdyby jste byli ve skupině, která je bohatá a žije podle svých představ ani na tenhle web nenarazíte – tak nazývejte věci pravými jmény a nedělejme z toho nic víc !

  2. george: zajimalo by mně jedna věc? pišeš zdroje byli vždy omezene a budou omezene :-d mylsim že si trochu popsal sam sebe. jako omezeneho odpust . tudiž je pak jasne že potřebujes tyto pajdulaky na zcene 🙂 planeta je prelidnena ? hmmmm to je sice hezke , ale jako duše kdyz se tu kazdej rodime tak asi zrejmne vime do čeho lezem, a mylsim ze tady prelidnatelost nehraje zadnou roli . je to jen herni kampan. radoby, nechat jen ty debilni . urcite nemam zapotrebi tady nejak se pozastavovat. vim jedno kdyby vesmir byl omezeny . jako tady na zemi . coz je illuze protoze tady zadne omezeni neni jen si to myslime, nekteri, zvlaste verime tomu tak pevne ze tim zijeme den za dnem , bez toho ze byjsme si polozili tak primytivni otazku na sebe, proc? kdo rikal ze sem omezeny? vzdyt ja muzu delat co chci , nikomu nepatri planeta, jedine co nam patri je spolecny zivot NA ZEMI. o zbytek je postarano . TVA MYSLENKA JE NATOLIK ABSURDNI KDYZ HNEDKA TE NAPADNE TOTO: Kdyby jste byli ve skupině, která je bohatá a žije podle svých představ ani na tenhle web nenarazíte – tak nazývejte věci pravými jmény a nedělejme z toho nic víc ! 😀 žit podle svych predstav ? mylsim ze predstavu kterou si napsal je sice mozna z uhlu materialismu pravdiva(i kdyz mlhave illuionarni) ale k duchovnimu stadiju podstaty absolutni omyl. prijdes mi jako by jsi platil inkarnaci. debileček jako ja kterej vzivote mnel co chtel a netouzil po nejakejch nobl vecech jelikoz mi to nic nedava, chvilkove poteseni,ne jako chozeni po zemi kdy vim ze muj krok je krok do predu. mi doslo ze tu zaprodavam sve vlastni vedomi ,svrabu zvanem retrogen., mistrum panum veškerenstva :-d ti kteri si hraji na hrdiny co prodavaj vlastni tvurci praci. poprvde mylsim ze tu tvurci schopnost ani nemaj protoze tento stereotyp co tady jako lidstvo delame, je tak smesne, ze toto by mnelo natrknut kazdeho, jestli že jde o zkusenost na zemi, vitejte stačilo jednou vzit lopatu a mate zkusenost, stacilo jednou vyzkouset penize diky nechci , ale diky za zkusenost. ale oc my delame? diky nevedomosti sme v otm zabehli a prijde nam normalni zaprodavat svuj vyvoj, do šupliku plnejch rozepsanejch listu nas obcanu planety, obcanek jenz jim pravym jmenem rikam otrocke karty.JA BYCH REKL PROBUD TE SE, JESTE K OTBE GEORGI : PISES ZE TO SOU EZOTERICKE ŽVASTY SRAčKY. BOMBA VYHRÁL SI,UŽIVEJ SI VYHRU TVEHO OPOHRDAVANIM STVOŘENIM . KOUKNI,NA ZVIRATA , SLEDUJ SLUNCE ŽIVOTA DARCE, SLEDUJ POHYB LISTU , HYBAJIC SE VETVE . ČERSTVY VANEK JENZ OMYVA A CHLADI TĚ. TO TI STÁLE PŘIJDE JAKO NECO CO MA OMEZENOST ? OK, POPRAVDE OMEZENE JE JEN TVE VIDĚNI, PROTOŽE SE ASIK BOJIŠ ZKUTEČNE PODSTATY KYM JSI. MAM TE RAD. ALE UŽ NIDKY NEVYSLOVUJ SLOVO PŘEMNOŽENI A OMEZENI, POSPAL SI SEBE JAKO NĚCO CO SE BOJI ZMĚNY.,DOTEKU prAVDY. diky meixo , předem se omlouvám za chyby

  3. Georgei, je mi to líto, ale z větší části s tebou musím souhlasit. Svět je více či méně o manipulaci, ať je to myšleno z negativní či pozitivní stránky věci, takřka každý se nějakým z těchto způsobů snaží jednat, aby dosáhl tzv. svého. Chtěl jsem k tvému přidat tuto informaci. V této souvislosti mi to ještě připomíná, že pravda je to co chceme, aby bylo pravdou a to velice navazuje na vše ostatní. Nicméně snad můžeme být aspoň za to málo co můžeme býti vděční. Na závěr si myslím, že by mělo být pro každého jedince důležité jestli svým konáním způsobí více dobrého než-li špatného až skoro nic špatného a pak je asi cokoliv v pořádku. To můj názor. Tímto tebe a všechny dobré lidi zdravím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *