Název pro můj nový projekt

Rozhodl jsem se v Prostějově otevřít vzdělávací centrum. Jeho cílem bude pořádat kurzy osobního rozvoje ve dvou rovinách. Vždy to bude formou seminářů, kdy lektor přednáší určité téma.
1.Rozvoj osobnosti  v oblasti vzdělávání – témata: finanční inteligence, rétorika, celoživotní vzdělání, podnikání, praktiky sebezdokonalování atd.

2.Rozvoj osobnosti v oblasti duchovní – témata: duchovno, esoterika, automatická kresba, meditace, výklady karet, numerologie atd.

Nyní dávám dohromady název toho vzdělávacícho centra, první návrh je: www.CentrumProstejov.cz  co říkáte na název či jaký název vzhledem k záměru by jste volili?

Celý slogan:
www.centrumprostejov.cz
Místo pro váš osobní a duchovní rozvoj

Klíčová slova, která jsem zvažoval pro název použít : osobní a duchovní rozvoj, prostějov, vzdělání, školení, semináře, centrum.

Děkuji za vaše návrhy a posouzení do komentářů.

3 Replies to “Název pro můj nový projekt”

  1. Hola Lado, covece mne to slovo „centrum“ moc nehraje k ty duchovni rovine. Premyslim co bych ti navrhl lepsiho… Co treba nejaky latinsky nebo recky vyraz pro vzdelani, rozvoj? Nebo nejaky symbol pro vzdelani nebo rozvoj… A pak je otazka jestli se chces omezovat jen na ten Prostejov? Tot moje namety, mej se krasne 🙂

  2. Poslední dobou ustupuji od tříštění pozornosti na různé domény. Nemohlo by to být součástí klicuspechu.cz? Alespoň se to bude propagovat navzájem.

  3. Napadá mě název Spirála, Spirála vzdělání… aby tam bylo to duchovno – ale asi je to blbost. Myslím, že takové vzdělávací centrum by klidně mohlo mít své stránky. Na klicuspechu je toho již hodně…. přesto vzájemné odkazy budou… ale Honza asi myslel samostatné stránky pod klicuspechu… na to jste profici vy :o)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *